slova tvořící obrazy

PR Magic

Pomáhám etickým a ekologickým tématům dostat se do veřejného prostoru.

S hravostí sobě vlastní nalézám vhodné cesty, jak myšlenky a produkty mých klientů představit těm, kteří je ocení. Vytvářím tematické celky, do kterých klienty skrze jejich práci zapojuji.

Ke každému přistupuji zcela individuálně – je pro mě důležité znát člověka blíže, poznat jeho osobnost a životní styl, což vyžaduje navázání více osobního vztahu, než je běžné pro klasickou PR agenturu. Pak mohu vytvořit komunikační strategii “na míru”, postavenou na reálných základech a upřímnosti.

Výsledkem pak jsou rozhovory, reportáže, tiskové zprávy, autorské články, citace v rámci tematických textů.

Pomohu uspořádat slova popisující vaši práci, projekty a produkty tak, aby zněla. Čtenář lépe pochopí jejich smysl, může lépe pocítit váš záměr a vyjít vstříc tomu, co děláte. Může jít o popisky produktů, texty knih, informace prezentující vás – jakákoliv textová vyjádření.
To, čeho chceme dosáhnout a možnosti, které k tomu máme, jsou nádhernou souhrou našich myšlenkových vzorců. Vyznat se v nich a najít odrazový můstek je občas složité, proto upřímný a otevřený pohled zvenčí, založený na pochopení toho vnitřního a hlubokého, dokáže pomoci. 

 

 

KREATIVNÍ komunikace

Kontaktní formulář